Klubimaja 24-aastane sünnipäev

Iga aasta 21. mail on meil suur pidupäev. Sellel aastal tähistasime oma 24. sünnipäeva. Päeva korralduslik pool erines eelmistest aastatest, sest suured rahvakogunemised ei olnud lubatud. Pidasime oma sünnipäeva aiamaal, aga ka seal jälgisime, et ei tekiks lähikontakte. Hoolimata 2+2 reeglist kinnipidamisele, tegime ühe vägeva peo. Panime grillid erinevatesse kohtadesse, kõlarid puu otsa ja jäime külalisi ootama. Iga külaline, kes tuli, leidis endale koha temale meelepärase grilli juures.

Grillimeistriteks olid Sander, Mari ja Timo, kusjuures Mari grillis ka vegantoitu. Tähtis osa peost oli meie kolme kuu sünnipäevade tähistamine. Märtsi-Aprilli-Mai sünnipäevalapsed võtsid ritta ja said personaalse kaardi ja šokolaadi. Laulsime kõigile koos sünnipäevalaulu ja õnnitlesime nukkidega. Pidasime maha ka meeleoluka muusikaringi. Osad külalised mängisid samal ajal kõrvaloleval muruväljakul Petanque’i ja Mjölkkyt.
Kõik ilus saab ükskord läbi… Aga seekord mitte päris..

Pakkisime grillid kokku ja võtsime juba vähenenud seltskonnaga ette teekonna klubimajja. Seal ootas meid Roman oma muusikalise järelpeo programmiga. Nautisime muusikat, seltskonda ja tantsimist.

Oli meeleolukas pidu ja jäime rahule!

Close Menu