Giving day

Marko S., Sten, Sander, Martti

Haabersti klubimaja osales Clubhouse Internationali heategevusüritusel Giving Day esimest korda aastal 2021.  Eelmine aasta tegi meie klubimaja Euroopa parima ja halvima tulemuse.

See aasta oli meil au olla ka Giving Day ürituse korraldusmeeskonnas. Sander ja Leho kohtusid 1x kuus Ameerika klubimajadega ja siis arutati ja loodi süsteemi Giving Day 2022le.  Meie ülesandeks oli suhelda teiste Euroopa klubimajadega ja kaasata neid ka.

Aastal 2021 alustasime oma kampaaniaga alles maikuu keskel ja tundsime, et suutnud teha nii palju kui oleksime tahtnud. See aasta oli meil aega piisavalt ja saime kõik kampaania toimingud varakult tehtud.

See aasta oli meil 8 fundraiserit ja koos koguti kokku 1015 dollarit.  Üks fundraiser Martti ütles: ,, Tulemus pole oluline vaid tähtis on teekond ja eesmärk’’. Võime julgelt öelda, et see aasta oli meie süsteem töötav ja väga paljud inimesed, kes enne ei teadnud klubimaja, kuulsid nüüd meist.

Tahaksime tänada Ulvit, Tiiut, Edgarit, Hirvot, Age, Lina, Enricot, Agatat, Rutti, Piia, Martinit R., Martinit M., Raivo, Triinu, Helenat, Henrit, Ivarit, Maria, Merlit, Rasmust, Katit, Pamelat ja Jenniferi. Meie kummardus ja tänu Teile toetuse eest!

See kogemus näitas meile jälle, kui ühtne ja tugev meie klubimaja on!

Järgmine aasta võtame ka kindlasti osa ja siis osalema veel suuremalt.

Close Menu